Download Nie Bójmy Się - Acapulco (8) - Dalej Od... (Cassette, Album) album flac mp3


1992
Label: leo - 67092L • Format: Cassette Album • Country: Poland • Genre: Rock • Style: Punk, Post-Punk, Alternative Rock
Nie Bójmy Się - Acapulco (8) - Dalej Od... (Cassette, Album)

nie zmienie teraz się oł jeee i swoją drogą iść dalej chce to jedno teraz wiem Ref. Cały Mój świat u stóp kłade Ci cały Moj świat serce i sny cały Mojświat oddać Tobie chce cały Moj świat więc proszę nie mów nie hol jee ol nonon juz taki jestem 2. Czy to za mało już .

 · WaTesa Patrzę I nic nie widzę I o niczym nie myślę Tak nieruchomo trwam Później staje rzeczywistość przede mną Wracam myślami do otoczenia Widzę przed sobą kwiaty Nad nimi wznoszą się wysokie drzewa Czasami ktoś śpieszy się, szybko mknie Staje mi przed oczyma i znowu znika Później, znów pustka dokoła Trwa moment i mija Widzę prawie w bezruchu gałęzie drzew Author: Watesa.

Acapulco – Spotkajmy się – tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie. Sprawdź słowa piosenki Spotkajmy się Acapulco, zobacz teledysk.

 · Ani przez moment nie żałowałam swojej decyzji o otworzeniu podwoi Papierowego Jarmarku. Tyle wspaniałych osób w nie zawitało! Wszystkich Was zapraszam więc do udziału w rocznicowym candy, w którym do wygarnia będzie – jakże by inaczej – album. Tego albumu Wam jednak dziś nie pokażę, bo po prostu jeszcze go nie : Małgosia X.

1.Słowa czasem budzą dziwny lęk. wtedy ranią nas w tedy ranią nas. słowa jak koszmarny sen powracają. nie raz powracają nie raz. niby to nie znaczy nic a jednak czegoś żal. mówisz to nie znaczy nic jednak odchodzisz w dal. Ref:Podaj mi swą dłoń gdy zechcesz. w słońcu deszczu gdzie na wietrze x2.


II. Scherzo - Béla Bartók • Murray Perahia - Piano Works (CD) The Jackson 5 - Maybe Tomorrow / I Will Find A Way (Vinyl) You Cant Go Home Again - DJ Shadow - The Private Press (CD, Album)