Download Familia - Mam Takie Dni Od Ciebie (Flexi-disc) album flac mp3


1980

Familia - Mam Takie Dni Od Ciebie (Flexi-disc)

🦋Chociaż czasem świeci słońce, Chociaż czasem pada deszcz, Pozdrowienia wciąż gorące, ślę do Ciebie. Gify Obrazki na Każdą Okazję views · September

 · Niesamowicie mnie wzruszyłaś, jesteś moją radością. Ja naprawdę jestem wdzięczna za Ciebie i cieszę się, że nasze drogi się połączyły, choć w taki sposób.:) Dziś wigilia, ale ja chciałam na chwilę zasiąść na bloga, bo mam dla kogo, bo miło mi teraz do Ciebie Estimated Reading Time: 5 mins.

 · Dla Ciebie. Witajcie! Dziś mam dla Was kartkę okolicznościową, do której tło powstało. w ten sam sposób co przy poprzedniej kartce, o tej --> klik! Mam też dla Was kurs "krok po kroku" jak takie mgiełkowe tło wykonać. Zaczynamy od spryskania wodą kawałka akwarelowego papieru. Następnie robimy kilka psiknięć wybranymi mgiełkami.

 · Super się czytało, a zdjęcia jak zwykle prze pięk ne! Ja byłam w tych stronach od do i to był deszczowy czas. Słońce świeciło podczas dwóch pierwszych dni i w dzień wyjazdu a przez 5 dni prawie ciągle padało i było zimno, na szczytach pojawił się śnieg.

Ode mnie dla Ciebie. February 7, ·. Kiedy spotkałam Go pierwszy raz, to było dziwne. On zerkał na mnie ukradkiem, unikając mocno moich spojrzeń. A ja, nader wszystko chciałam tej Jego uwagi. Atakowany moim wzrokiem, tylko coraz mocniej mrugał-zafascynowany i zdziwiony moim zainteresowaniem.


Misty World - Earthshaker - Aftershock (CD, Album) She Fell Away Ive Got My Eyes On You - Jessica Simpson - Jessica Simpson (CD)